Każde pobranie danych niekonsultowane z administratorem jest nielegalne

Szkoła Podstawowa im. Hugona Kołłątaja w Uhowie - Klasa klasa VII

Wychowawca

Zofia Ratkiewicz

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język angielski polonistyczna Joanna Karczewska
08:55 - 09:40 matematyka polonistyczna Beata Warpechowska
09:50 - 10:35 religia polonistyczna Teresa Kowalewicz
10:50 - 11:35 geografia polonistyczna Maria Iwacyk
11:55 - 12:40 język polski polonistyczna Zofia Ratkiewicz
12:45 - 13:35 muzyka polonistyczna Joanna Karczewska
13:45 - 14:30 w-f gimnastyczna Łukasz Kul

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język niemiecki polonistyczna Agnieszka Łapińska
08:55 - 09:40 matematyka polonistyczna Beata Warpechowska
09:50 - 10:35 biologia polonistyczna Sylwia Łuczaj
10:50 - 11:35 fizyka polonistyczna Małgorzata Jabłonowska
11:55 - 12:40 chemia polonistyczna Małgorzata Jabłonowska
12:50 - 13:35 religia polonistyczna Teresa Kowalewicz
13:45 - 14:30 informatyka komputerowa Bogdan Jabłonowski

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 matematyka polonistyczna Beata Warpechowska
08:55 - 08:40 język angielski polonistyczna Joanna Karczewska
09:50 - 10:35 język polski polonistyczna Zofia Ratkiewicz
10:50 - 11:35 język polski polonistyczna Zofia Ratkiewicz
11:55 - 12:40 zajęcia z wychowawcą polonistyczna Zofia Ratkiewicz
12:50 - 13:35 plastyka polonistyczna Marzena Halicka
13:45 - 14:30 w-f gimnastyczna Łukasz Kul

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 matematyka polonistyczna Beata Warpechowska
08:55 - 09:40 język polski polonistyczna Zofia Ratkiewicz
09:50 - 10:35 fizyka polonistyczna Małgorzata Jabłonowska
10:50 - 11:35 chemia polonistyczna Małgorzata Jabłonowska
11:55 - 12:40 historia polonistyczna Grażyna Gumkowska
12:50 - 13:35 język niemiecki polonistyczna Agnieszka Łapińska
13:45 - 14:30 w-f gimnastyczna Łukasz Kul
14:40 - 15:25 wychowanie do życia w rodzinie polonistyczna Łukasz Kul

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 biologia polonistyczna Sylwia Łuczaj
08:55 - 09:40 język angielski polonistyczna Joanna Karczewska
09:50 - 10:35 język polski polonistyczna Zofia Ratkiewicz
10:50 - 11:35 historia polonistyczna Grażyna Gumkowska
11:55 - 12:40 geografia polonistyczna Maria Iwacyk
12:50 - 13:35 w-f gimnastyczna Łukasz Kul
13:45 - 14:30 doradztwo zawodowe polonistyczna Magdalena Zawada