Każde pobranie danych niekonsultowane z administratorem jest nielegalne

Tytuły uzyskane przez uczniów

Tytuły uzyskane przez uczniów

w r. szkolnym 2019/2020


Najlepszy uczeńLena Smolska kl. V

Najlepszy absolwentJulia  Malewska

Najlepszy sportowiec - Kacper Choiński kl. VIII

 
Aktywny uczeń

kl. I - III
 
Nadia Smolska kl. II

Zuzanna Urbanowska kl. III

Katarzyna Warpechowska kl. III

kl. V - VIII

Lena Smolska kl. V

Malwina Truskolaska kl. V

Julia Śliwa kl. VII


Superczytelnik

kl. I-III Krzysztof Nikchen kl. II

kl. V- VIII Angelika Olędzka kl. VII
 
 
 
Uczeń na wzór

w r. szk. 2019/2020
 
 
klasa I: Kamil Skibko,Ewelina Olchowik, Miłosz Przeździecki,
                Zofia Górska

klasa II: Filip Bajda, Marcelina Halicka, Jakub Kruszewski,
                 Krzysztof Nikchen

klasa III: Ewa Petrych, Amelia Januszyk, Katarzyna Warpechowska

klasa V: Michaela Andrzejczyk, Jan Petrych, Miłosz Prokopowicz,   
                 Lena Smolska, Łukasz Ignaczuk, Natalia Kowalewicz

klasa VI: Natalia Raciborska, Piotr Mierzwiński, Emilia
                 Rynkowska, Krystian Kozub, Małgorzata Bukłaho

klasa VII: Jakub Skibko, Paweł Łapiński, Mateusz Prokopowicz,
                     Maria Grabowska

klasa VIII: Julia Malewska, Maciej Bajda, Dawid Janowik, Daria
                     Laszuk, Kacper Choiński

 
Klasa na wzór

kl. I – III – klasa I

kl. V – VIII – klasa V
 
 
Życzliwa Koleżanka/Życzliwy Kolega

w r. szkolnym 2019/2020
 
 
klasa I     Julia Szulc, Miłosz Przeździecki
 
klasa II    Nadia Smolska, Maciej Zdrodowski
 
klasa III    Katarzyna Warpechowska, Szymon Ołdziejewski
 
klasa V     Malwina Olszewska, Kordian Rutkowski
 
klasa VI    Natalia Raciborska, Piotr Zdrodowski
 
klasa VII    Barbara Goździk, Paweł Łapiński
 
klasa VIII    Julia Malewska, Kacper Choiński
 
 
Życzliwa Koleżanka/Życzliwy Kolega

klasy I – III

Julia Szulc i Maciej Zdrodowski

klasy V-VIII

Malwina Olszewska i Kacper Choiński

 

 

Tytuły uzyskane przez uczniów

 

w r. szk. 2018/2019

 

Najlepszy Uczeń - Natalia Raciborska, kl. IV

 

Najlepszy Absolwent - Julia Piotrowska

 

Najlepszy Sportowiec - Julia Choińska, kl.V

 


Aktywny Uczeń

 

kl. I- II

 

Nadia Smolska, kl. I

 

Ewa Petrych, kl. II

 

Katarzyna Warpechowska, kl. II

 

kl. IV-VIII

 

Malwina Olszewska, kl. IV

 

Julia Choińska, kl. V

 

Julia Śliwa, kl. VI

 


Superczytelnik

 

kl. I- II - Ewa Petrych, kl. II

 

kl. IV-VIII - Barbara Goździk, kl. VI

 


KRÓLOWA/KRÓL ŻYCZLIWOŚCI

 

w r. szk. 2018/2019

 

kl. I       Julia Zawada, Nadia Smolska

 

kl. II     Katarzyna Warpechowska

 

              Ewa Petrych

 

kl. IV    Natalia Kowalewicz

 

              Malwina Olszewska

 

kl. V      Natalia Raciborska

 

              Marcel Czerwiński

 

kl. VI    Barbara Goździk

 

kl. VII   Julia Malewska

 

              Dawid Janowik

 

kl. VIII Paweł Kozub

 

 

 

Uczeń na wzór

 

w r. szk. 2018/2019

 

klasa I : Nadia Smolska

 

klasa II: Amelia Januszyk

 

klasa IV: Malwina Olszewska

 

klasa V:  Natalia Raciborska

 

klasa VI: Maria Grabowska

 

klasa VII: Gabriela Świrko

 

klasa VIII: Amelia Jeneralczuk

 

Klasa na wzór

 

kl. I – III -  klasa II

 

kl. IV-VIII  -  klasa IV

 



2017/2018

Najlepszy Uczeń - Natalia Raciborska, kl. IV

Najlepszy Sportowiec - Kacper Choiński, kl. VI

Aktywny Uczeń

kl. I, III

Malwina Olszewska, kl. III

Małgorzata Hapoń, kl. III

Katarzyna Warpechowska, kl. I

kl. IV-VII

Julia Śliwa, kl. V

Julia Malewska, kl. VI

Maciej Bajda, kl. VI

Superczytelnik

kl. I, III - Jan Petrych, kl. III

kl. IV-VII - Jakub Skibko, kl. V

 

 ŻYCZLIWA KOLEŻANKA      ŻYCZLIWY KOLEGA 

KL. 0

JULIA ZAWADA                              MACIEJ ZDRODOWSKI

 KL.I

MARTYNA HALICKA                      SZYMON OŁDZIEJEWSKI

 KL. III

MALWINA OLSZEWSKA                KORDIAN RUTKOWSKI

KL. IV

ALICJA KULESZA                          MARCEL CZERWIŃSKI

KL.V

JULIA PERKO                               PAWEŁ ŁAPIŃSKI

KL. VI

JULIA  MALEWSKA                      MACIEJ BAJDA

KL. VII

JULIA PIOTROWSKA                   PAWEŁ KOZUB

 


Uczeń na wzór

w r. szk. 2017/2018

 

Klasa I : Ewa Petrych

 

              Katarzyna Warpechowska

 

Klasa III: Malwina Olszewska

 

Klasa IV:  Jakub Brzozowski

 

Klasa V: Barbara Goździk

 

Klasa VI: Maciej Bajda

 

Klasa VII: Amelia Jeneralczuk

 

Klasa na wzór

 

KL. I – III -  klasa III

 

KL. IV-VII  -  klasa VI

 



2016/2017

Najlepszy Uczeń - Maya Manos-Allgor, kl. VI

Najlepszy Sportowiec - Kacper Choiński, kl. V

Aktywny Uczeń

kl. II-III

Malwina Olszewska, kl. II

Julia Choińska, kl. III

Natalia Raciborska, kl. III

kl. IV-VI

Maya Manos-Allgor, kl. VI

Maciej Bajda, kl. V

Julia Śliwa, kl. IV

Superczytelnik

kl. II-III:

Malwina Truskolaska, kl. II

kl. IV-VI

Barbara Goździk, kl. IV

Uczeń na wzór:

Malwina Olszewska, kl. II

Jan Petrych, kl. II

Natalia Raciborska, kl. III

Emilia Rynkowska, kl. III

Malwina Halicka, kl. III

Barbara Goździk, kl. IV

Paweł Łapiński, kl. IV

Krystian Jakimiec, kl. V

Maciej Bajda, kl. V

Maya Manos-Allgor, kl. VI

Hubert Grabowski, kl. VI

Klasa na wzór: kl. II, kl. V